Suprasti ir suvokti, kaip veiki seo atgalinės nuorodos

Kas yra seo atgalinės nuorodos?

Visų pirma reikia pradėti nuo to, kad reikia suprasti, kas yra atgalinės nuorodos? Nėra būtinybės veltis į gilius aiškinimus, svarbu suvokti, kad tai yra manipuliavimo įrankis, kuris nurodo Google paieškos „robotams“, kad tinklapis nori pasidalinti informacija su savo skaitytojais, ir siunčia skaitytojus į naują tinklapį. Tai lyg tiltas jungiantis du krantus. Jeigu nebus tilto, tuomet Google „robotas“ liks viename iš krantų, o į kitą krantą nepersikels.

Kiekviena atgalinė nuoroda vedanti į Jūsų tinklapį yra Google SEO proceso dalis. Priklausomai nuo nuorodos tipo, ar tai bloga nuoroda, ar gera, Google taiko Jūsų tinklapiui nuobaudą arba skiria „premiją“. Kokybiškos ir teminės atgalinės nuorodos yra vienas iš svarbiausių išorinio seo tinklapio kūrimo principų.

Bendrinė atgalinių nuorodų informacija

Atgalinės nuorodoms yra priskiriama nuorodos tipo atributas. Arba tai yra nuoroda, kuri generuoja Jūsų tinklapio seo vertę, arba tai yra nuoroda, kuri tiesiog nuveda lankytojus į Jūsų tinklapį.

Nuoroda gali būti su a rel="nofollow" , tokia nuoroda nurodys Google „robotams“, kad į tinklapį, kuris yra naudos gavėjas, „robotams“ eiti nereikia.

Jeigu nuoroda bus be atributo, arba rel="dofollow" , tuomet Google „robotai“ žinos, kad naudos davėjas sutinka perleisti dalį savo tinklapio vertės naudos gavėjo tinklapiui ir Google „robotai“ apsilankys tame naudos gavėjo tinklapyje.

Atgalinių nuorodų kiekis nereiškia nieko

Jeigu Jūsų tinklapis turi tūkstančius atgalinių nuorodų, kurios yra silpnos ir blogos, tuomet Jūsų tinklapiui bus pritaikyta Google algoritmų nuobauda ir tinklapis nesireitinguos gerose pozicijose.

Google atgalines nuorodas vertina pagal kokybę, o ne kiekybę, tą labai svarbu atsiminti.

Jeigu Jums reikia kokybiškų nuorodų, susisiekite su mumis. Nuorodų kaina svyruoja nuo keliasdešimt eurų iki kelių šimtų eurų per mėnesį, priklausomai ar tai.lt rinkai, ar .com rinkai.

Keletas patarimų, kurie padės kuriant galinių nuorodų tinklą:seo nuorodos

 • Tinklapis turi būti techniškai tvarkingas;
 • Tinklapis turi turėti tvarkingą architektūrą;
 • Tinklapio turinys turi būti vertingas kitiems paieškos vartotojams;

Tinklapyje negali būti techninių tinklapio ar serverių problemų

Visos tinklapio klaidos, kurios gali trukdyti vartotojams tinkamai naudotis tinklapiu, privalo būti išspręstos. Jeigu tinklapio vartotojams sunku naviguoti po tinklapį, yra bloga vartotojo sąsaja, tuomet garantuotai prarasite dalį lankomumo, bei bus neigiamai įvertinta iš Google paieškos „robotų“, nukentės bendras seo rezultatas.

SEO standartai yra labai griežti, konkurencija yra milžiniška, tad techninius sprendimus privalote įgyvendinti.

Svarbu išspręsti:

 • 302 nukreipimas;
 • 404 klaida;
 • Puslapių nukreipimas arba nereitingavimas;
 • Tinklapio veikimo greitis;
 • Tinklapio puslapių nukreipimų sutvarkymas;
 • Tinklapio idealus mobilių įrenginių veikimas;
 • Puslapių kopijų sutvarkymas;
 • Besidubliuojančio turinio paslėpimas nuo Google paieškos sistemos;

Sukurkite tinklapio architektūra, kur tinkamai gerintų bendrą tinklapio seo

Tinkama tinklapio architektūra automatiškai kurs išorinių nuorodų naudą. Jums reikės mažiau atgalinių nuorodų, kad pasiekti tą patį seo rezultatą. Norint išvengti Google „robotų“ nuobaudų, tinklapio architektūra turi būti prižiūrima nuolatos.

Tinklapio turinys turi būti aukštos kokybės

Norint gauti atgalinę nuorodą iš kito tinklapio, reikia tam tinklapiu pasiūlyti kažką mainais. Jeigu Jūsų tinklapis turi išskirtinį turinį, tuomet Jūs garantuotai gausite nuorodą į tą turinį. Tinklapis, kuris turi tūkstančius atgalinių nuorodų, tačiau neturi jokio kokybiško turinio, gaus nuobaudą iš Google apieškos robotų, nes vartotojai tiesiog išeis iš Jūsų tinklapio.

SEO atgalinių nuorodų tinklo kūrimo grėsmės

Atgalinių nuorodų kūrimo procesas yra ilgas ir sudėtingas, Google taiko visą eilę saugiklių, kurie užkertą kelią lengvam atgalinių nuorodų tinklo kūrimui.

 • Pirmas būdas, yra rizikingas, greitas, su didele rizika gauti nuobaudą iš Google paieškos sistemos;
 • Antras būdas lėtas, sudėtingas, mažai rizikingas.

Reikia atsiminti, kad Jūs galite rizikingai pirkit labai daug nuorodų, išleisti laiko ir pinigų, o vėliau gauti nuobaudą iš Google. Tokiu atveju visas vargas ir pinigai bus prarasti.

Nerizikuokite, kreipkitės į mus, mes padėsime sukurti kokybišką autoritetingą atgalinių nuorodų tinklą, kuris duos postūmį Jūsų tinklapio seo.

Gudrybės padėsiančios kurti kokybišką atgalinių nuorodų tinklą

Stenkitės kurti atgalines nuorodas, kurios yra Jūsų rinkos nišoje

Pagal ką skirstome rinkos nišos atitikimą:

 • Bendrine tema atitinka tinklapio interneto adreso tematiką;
 • Atgalinės nuorodos puslapio atitikimas Jūsų puslapio tematikai;
 • Ieškokite autoritetingų tinklapių, kurie sutiktų duoti Jums nuorodą;

Atgalinės nuorodas turi būti iš tinklapių, kurie turi realaus lankytojų srauto;

Tai nebus lengva, tačiau tai generuos naudą ir grąžą.

Rinkite Anchor tekstą atsakingai

Jeigu netinkamai užvardinsite atgalines nuorodas, agresyviai bandysite perpildyti natūralaus nuorodos gavimą, Jums gali būti pritaikytos Google algoritmų nuobaudos. Atgalinės nuorodos užvardijimo tekstas turi atitikti tinklapio bei pačio puslapio tematiką.